Sztuka dla biznesu

Sztuka dla biznesu/ Art for work space

W przestrzeniach komercyjnych sztuka fotografii dodaje wnętrzu charakteru i określa osobowość firmy, jej zaangażowanie w kulturę . Jest ekscytująca dla gości i inspirująca dla pracowników. W Wallphotex Gallery przedstawiam unikatową kolekcję fotografii, która wyzwoli atmosferę kreatywności w twojej firmie.

   

Potrzebujesz sztuki w swojej firmie ?


Konsultacje dla dużych i małych projektów

Razem z Wami wymyślamy koncept pasujący do waszych potrzeb. Nasi eksperci doradzą w doborze prac do wnętrz, konsultujemy prowadzenie kolekcji sztuki fotografii dla firm oraz osób prywatnych. Nadzorujemy produkcję i polecamy montaż. Pomagamy w tworzeniu wydarzeń kulturalnych takich jak wernisaże dla twojej firmy, dobieramy artystów. Planujemy cały pomysł na sztukę w twoim biznesie.

Co zyskujesz ?             

Dostęp do naszego kuratora sztuki i konsultanta.

Specjalne ceny dla stałych klientów.

Galeryjną jakość wydruków fotograficznych w twoich wnętrzach.

Wybór wyselekcjonowanych propozycji autorskich sztuki.

Profesjonalnie poprowadzone wydarzenia wernisażowe dla twoich klientów.

Wyjątkową atmosferą inspirującej fotografii, podkreślającej osobisty charakter twoich wyborów w sztuce .

Pomoc w aranżacji wnętrz i wykorzystaniu wszelkiego rodzaju druku fotograficznego od fotografii kolekcjonerskiej, wielkoformatowej fotografii na ściany otwierającej horyzont, podświetlanej fotografii w drewnianych kasetonach wydrukowanej na specjalistycznych foliach fotograficznych nie przemysłowych i innych formach instalacji fotograficznej. 


    Wynajem sztuki  

Jeśli chcesz zmieniać sztukę w swoich przestrzeniach oferujemy wynajem prac na określony czas. Możesz wybrać opcję jednej fotografii do biura lub wystrój całego lobby lub restauracji. Możliwości są nieograniczone. Indywidualnie podchodzimy do każdego zadania, razem zdefiniujemy co ci potrzeba. Wspieramy firmy, które dołączają zaangażowanie w sztukę do swojego sukcesu.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl