Edycje i ceny

W Wallphotex gallery dbamy o sztukę fotografii oraz jej produkcję. Pragniemy także promować fotografię kolekcjonerską i dostarczać klientom wiedzą na temat naszych produktów. Oferujemy Limitowane edycje fotografii tzn ograniczamy i opisujemy ilość kopii danej fotografii na rynku. Wydruki produkujemy w zaufanym Labolatorium Holy Art w Warszawie, wstawiającym certyfikaty do naszych prac.

 

Proponujemy edycje specjalne 100x100 cm lub 80x120 cm w ilości 5 kopii ze zdjęcia. Tutaj ceny kształtują się w granicy 4.000 pln za odbitkę sygnowaną przez autora.

 

Edycje limitowane występują w formatach 60x60 cm lub 60x90 cm i posiadają ilość kopii 20 szt. Ich ceny kształtują się od 1.500 do 2.000 pln za sygnowaną autorską odbitkę.

 

Edycje limitowane małe formaty 30x30 cm lub 40x60 cm także mają edycję 20 kopii ale ich ceny są propozycją promocyjną 300 pln mającą na celu zachęcenie Państwa do kolekcjonowania sztuki fotografii. Wychodzimy tutaj naprzeciw młodym kolekcjonerom, osobą szukających przyjemności w posiadaniu autorskich fotografii.

 

Jesteśmy otwarci na indywidualne podejście do produkcji naszych prac, możemy zmienić dla Państwa rodzaje papieru oraz formaty, zamknąć edycję danego dzieła w zależności od Państwa potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl